душова система Omnires Y brushed graphite (Y1234MGR)
| Виробник | Omnires |
| Наявність термостату | ні |
| Артикул виробника | Y1234MGR |
| Тип змішувача | зовнішнього монтажу |
| Дод. Характеристики | для душу |
| Вид увімкнення | одноважільний |
| Розмір лійки, см | 21,5х2,6 |
| Колір для пошуку | сірий |
| Тип установки змішувача | на стіну |
| Розмір верхнього душу, см | 25*25 |
| Колір | brushed graphite |
| Ширина | 55,1 см |
| Довжина шланга, см | 150 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Висота | 154 см |
| Тип душу | душова система |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539893748 |
| Колекція | Y |
| Довжина | 27,3 см |
| Склад комплекту | душова система з верхнім та ручним душем |
| Од. вим | шт |
| Матеріал | латунь |
| Стиль | сучасний |
| Значимість товару | Основний |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 5 років |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Форма душа | кругла |
душова система Omnires Y brushed graphite (Y1234MGR) відгуків
Be the first to write a review of this product!