душова стінка Rea Aero 110x195 безпечне скло, gold brush (REA-K9840)
| Ширина | 1100 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K9840 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Aero |
| Тип дверей | Фіксовані |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | золото |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557396733 |
| Товщина скла | 8 мм |
| Ширина дверей | від 110 см до 119 см |
Категорії: Aero
душова стінка Rea Aero 110x195 безпечне скло, gold brush (REA-K9840) відгуків
Be the first to write a review of this product!