душова стінка Rea Atlas 100 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K4334)
| Ширина | 1000 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366013959 |
| Ширина дверей | від 100 см до 109 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K4334 |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Atlas |
| Матеріал вітража | Скло |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | chrome |
душова стінка Rea Atlas 100 безпечне скло, прозоре, chrome (REA-K4334) відгуків
Be the first to write a review of this product!