душова стінка Rea Hugo 80x200,5 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6607)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Колекція | Hugo |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Фіксовані |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557376636 |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K6607 |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
Категорії: Hugo Душові кабіни, стінки, двері та перегородки
душова стінка Rea Hugo 80x200,5 безпечне скло, прозоре, чорний (REA-K6607) відгуків
Be the first to write a review of this product!