душовий куточок Omnires Marina Walk In 100х30см безпечне скло, чорний (MA1030BLTR)
| Виробник | Omnires |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1010 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Marina |
| Од. вим | шт |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539825312 |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 8 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | MA1030BLTR |
| Форма кабіни | нестандартні |
| Тип товару | Сантехніка |
душовий куточок Omnires Marina Walk In 100х30см безпечне скло, чорний (MA1030BLTR) відгуків
Be the first to write a review of this product!