душові двері Radaway Alienta DWJ 140х190 безпечне скло, чорний (10260140-54-01)
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 10260140-54-01 |
| Колекція | Alienta DWJ |
| Ширина | 1400 мм |
| Од. вим | шт |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Высота, мм | |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 3 роки |
| Наявність піддону | ні |
| Матеріал вітража | Скло |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | чорний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5904295097781 |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Ширина дверей | від 140 см до 149 см |
душові двері Radaway Alienta DWJ 140х190 безпечне скло, чорний (10260140-54-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!