кухонна мийка Rea Paul 60x48 brush copper (ZLE-06017)
| Ширина | 600 мм |
| Виробник | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Колекція | Paul |
| Кількість чаш | 1 |
| Товщина сталі | 2 мм |
| Од. вим | шт |
| Тип установки | врізна на стільницю |
| Матеріал миття | нержавіюча сталь |
| Країна | Польща |
| Форма раковини | прямокутна |
| Колір мийки | brushed copper |
| Ширина раковини | від 60 см до 69 см |
| Глибина миття | 185 |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | ZLE-06017 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір для пошуку | медный |
| Тип товару | Сантехніка |
| Значимість товару | Основний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366026980 |
кухонна мийка Rea Paul 60x48 brush copper (ZLE-06017) відгуків
Be the first to write a review of this product!