плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 bianco
Плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 bianco- високоякісний оздоблювальний матеріал від найвідомішого польського підприємства Paradyz, яке понад 27 років успішно та результативно займається створенням відмінної кахлі та гресу, відповідно до загальноприйнятих наборів усіляких нормативів, різноманітних стандартів та різноманітних сертифікатів. Дані пункти дозволяють з легкістю та максимальними показниками безпеки облаштовувати житла, різноманітні комерційні чи державні установи, створюючи оригінальні та автентичні концепції та розставляючи правильні акценти. У плитці з Польщі поєдналися практичність та високі показники естетичності, гіпоалергенність та довговічність, що дають можливість використовувати чудове облицювальне покриття для оформлення навіть приміщень із несприятливим мікрокліматом.

| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Колекція | SCANDIANO |
| Розмір для пошуку | 5x25 |
| Виробник | Paradyz |
| Од. вим | м. кв. |
| Розмір | 24,5x6,6 |
| Значимість товару | Основний |
| Країна | Польща |
| Упаковка | 0,74 м.кв./46шт./11,4 кг. |
| Форма плитки | прямокутна |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Керамограніт |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902610591907 |
| Призначення | базова плитка |
| Застосування плитки | Для фасаду |
| Колір для пошуку | білий |
| Артикул виробника | Z---245X066-1-SCAN.BI---4 |
| Колір | bianco |
| Паллета | 73,26 м.кв./99 уп/1153,2 кг. |
| Тип товару | Плитка |
| Дод. Характеристики | Морозостійка |
| Вид плитки | Клінкер |
плитка Paradyz Scandiano 24,5x6,6 bianco відгуків
Be the first to write a review of this product!