піддон Omnires Brooklyn 80x100 (BROOKLYN80-100-PBP)
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 800 мм |
| Артикул виробника | BROOKLYN80-100-PBP |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | білий |
| Колір | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Brooklyn |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5901867773128 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | глибина: 3,2 см злив: ø9 см піддон із вбудованим корпусом акрилова плитка, що маскує сифон |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Гарантія | 5 років |
піддон Omnires Brooklyn 80x100 (BROOKLYN80-100-PBP) відгуків
Be the first to write a review of this product!