піддон Radaway Argos D 80x100 (4ADN810-02)
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 4ADN810-02 |
| Колекція | argos |
| Ширина | 800 мм |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738015569 |
| Висота піддону | 14,5 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Популярні розміри | 80x100 |
| Глибина піддону | дрібний |
Категорії: Argos Душові піддони
піддон Radaway Argos D 80x100 (4ADN810-02) відгуків
Be the first to write a review of this product!