піддон Radaway Argos D 90x110 (4AD911-01)
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | 4AD911-01 |
| Ширина | 900 мм |
| Колекція | argos |
| Довжина | 1100 мм |
| Од. вим | шт |
| Виробник | Radaway |
| Країна | Польща |
| Колір для пошуку | білий |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738026541 |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 5,5 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Популярні розміри | 90x110 |
Категорії: Argos Душові піддони
піддон Radaway Argos D 90x110 (4AD911-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!