піддон Radaway Doros F 150x90 камінь антрацит (SDRF1590-01-64S)
| Колір | антрацит |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | SDRF1590-01-64S |
| Колекція | doros |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1500 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | сірий |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 5,5 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5904295095923 |
| Гарантія | 2 роки |
піддон Radaway Doros F 150x90 камінь антрацит (SDRF1590-01-64S) відгуків
Be the first to write a review of this product!