піддон Radaway Kyntos F 140x70 прямокутний, антрацит (HKF14070-64)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | чорний |
| Колір | антрацит |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | HKF14070-64 |
| Колекція | Kyntos |
| Ширина | 700 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 3 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738066387 |
| додаткові відомості | зливний отвір діаметром 90 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Категорії: Kyntos
піддон Radaway Kyntos F 140x70 прямокутний, антрацит (HKF14070-64) відгуків
Be the first to write a review of this product!