піддон Radaway Laros A 85x85 (SLA8585-01)
| Колекція | laros |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Од. вим | шт |
| Виробник | Radaway |
| Країна | Польща |
| Колір для пошуку | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | SLA8585-01 |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | акрил |
| Форма піддону | квадратний |
| Висота піддону | 17 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738026015 |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Laros Душові піддони
піддон Radaway Laros A 85x85 (SLA8585-01) відгуків
Be the first to write a review of this product!