піддон Radaway Teos C 80x80 квадратний, чорний (HTC8080-54)
| Колір | чорний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | HTC8080-54 |
| Колекція | Teos |
| Ширина | 800 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 800 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | чорний |
| Висота піддону | 4 см |
| додаткові відомості | діаметр зливного отвору 90 мм |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738075266 |
Категорії: Teos
піддон Radaway Teos C 80x80 квадратний, чорний (HTC8080-54) відгуків
Be the first to write a review of this product!