піддон Radaway Teos F 140x100 прямокутний, білий (HTF140100-04)
| Колір | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | HTF140100-04 |
| Колекція | Teos |
| Ширина | 1000 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1400 мм |
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | білий |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 4 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738066011 |
| додаткові відомості | діаметр зливного отвору 90 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
Категорії: Teos
піддон Radaway Teos F 140x100 прямокутний, білий (HTF140100-04) відгуків
Be the first to write a review of this product!