піддон Radaway Teos F 180x90 прямокутний, чорний (HTF18090-54)
| Країна | Польща |
| Виробник | Radaway |
| Колір для пошуку | чорний |
| Колір | чорний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | HTF18090-54 |
| Колекція | Teos |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 1800 мм |
| Форма піддону | прямокутний |
| Висота піддону | 4 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738075525 |
| додаткові відомості | діаметр зливного отвору 90 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
Категорії: Teos
піддон Radaway Teos F 180x90 прямокутний, чорний (HTF18090-54) відгуків
Be the first to write a review of this product!