піддон Rea Bazalt 90х90 квадратний, white (REA-K3901)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | композитный |
| Колекція | Bazalt |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557387694 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 2,5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон у комплекті |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K3901 |
| Колір для пошуку | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | white |
| Аксесуари до піддону | сифон |
піддон Rea Bazalt 90х90 квадратний, white (REA-K3901) відгуків
Be the first to write a review of this product!