піддон Rea Bazalt 90x90 квадратний, carrara white (REA-K7002)
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Ширина | 900 мм |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Колір | білий |
| Матеріал піддону | композитный |
| Тип товару | Сантехніка |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366005565 |
| Колекція | Bazalt |
| Форма піддону | квадратний |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 2,5 см |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K7002 |
| Значимість товару | Основний |
| Колір для пошуку | білий |
піддон Rea Bazalt 90x90 квадратний, carrara white (REA-K7002) відгуків
Be the first to write a review of this product!