піддон Rea Look 80x80 напівкруглий, білий, (REA-K7908)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Колір | білий |
| Тип товару | Сантехніка |
| Значимість товару | Основний |
| Колекція | look |
| Матеріал піддону | акрил |
| Од. вим | шт |
| Форма піддону | напівкруглий |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557380466 |
| Країна | Польща |
| Висота піддону | 6 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Артикул виробника | REA-K7908 |
| Колір для пошуку | білий |
| Глибина піддону | дрібний |
піддон Rea Look 80x80 напівкруглий, білий, (REA-K7908) відгуків
Be the first to write a review of this product!