піддон Rea Magnum 80x120 прямокутний, чорний (REA-K3331)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Виробник | Rea |
| Колекція | magnum |
| Форма піддону | прямокутний |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 2,5 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557387793 |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K3331 |
| Колір для пошуку | чорний |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | чорний |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | композитный |
піддон Rea Magnum 80x120 прямокутний, чорний (REA-K3331) відгуків
Be the first to write a review of this product!