піддон Rea Savoy 80x80 квадратний, білий (REA-K1906)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-K1906 |
| Колір для пошуку | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | білий |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Savoy |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557329663 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 6 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Популярні розміри | 80x80 |
Категорії: Savoy
піддон Rea Savoy 80x80 квадратний, білий (REA-K1906) відгуків
Be the first to write a review of this product!