піддон Rea Savoy 80x80 квадратний, чорний (REA-K4804)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Артикул виробника | REA-K4804 |
| Колір для пошуку | чорний |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | чорний |
| Аксесуари до піддону | сифон |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557350766 |
| Колекція | Savoy |
| Форма піддону | квадратний |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 6 см |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | сифон комплект |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина піддону | дрібний |
Категорії: Savoy
піддон Rea Savoy 80x80 квадратний, чорний (REA-K4804) відгуків
Be the first to write a review of this product!