штора для ванни Calani Faro 140x70 чорний (CAL-W0002)
| Высота, мм | |
| Ширина | 700 мм |
| Виробник | Calani |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина штори | від 70 см до 79 см |
| Колекція | faro |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Фіксовані |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | CAL-W0002 |
| Значимість товару | Основний |
Категорії: Faro Душові екрани
штора для ванни Calani Faro 140x70 чорний (CAL-W0002) відгуків
Be the first to write a review of this product!