штора для ванни Rea Agat 120x140 gold brush (REA-W2501)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Значимість товару | другорядний |
| Артикул виробника | REA-W2501 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина штори | від 120 см до 129 см |
| Колекція | agat |
| Матеріал вітража | Скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Складаються |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | матове золото |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557398836 |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
штора для ванни Rea Agat 120x140 gold brush (REA-W2501) відгуків
Be the first to write a review of this product!