штора для ванни Rea Agat 120x140 скло прозоре (REA-W0301)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Складаються |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | хром |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557313273 |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-W0301 |
| Значимість товару | другорядний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина штори | від 120 см до 129 см |
| Колекція | agat |
| Матеріал вітража | Скло |
Категорії: Agat Душові екрани
штора для ванни Rea Agat 120x140 скло прозоре (REA-W0301) відгуків
Be the first to write a review of this product!