штора для ванни Rea Elegant 70x140 gold скло прозоре (REA-W6600)
| Высота, мм | |
| Ширина | 700 мм |
| Виробник | Rea |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-W6600 |
| Значимість товару | другорядний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина штори | від 70 см до 79 см |
| Колекція | elegant |
| Матеріал вітража | Скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Фіксовані |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | золото |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557385249 |
Категорії: Elegant Душові екрани
штора для ванни Rea Elegant 70x140 gold скло прозоре (REA-W6600) відгуків
Be the first to write a review of this product!