штора для ванни Rea Elegant 80х140 brush copper/brown (REA-W5695)
| Высота, мм | |
| Ширина | 800 мм |
| Виробник | Rea |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366022289 |
| Товщина скла | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-W5695 |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина штори | від 80 см до 89 см |
| Колекція | elegant |
| Матеріал вітража | Скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Фіксовані |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | copper brush |
штора для ванни Rea Elegant 80х140 brush copper/brown (REA-W5695) відгуків
Be the first to write a review of this product!