умивальник Rea Alice Moon 39x39 матовий, бежевий, імітація каменю (REA-U3501)
| Высота, мм | |
| Отвір під змішувач | ні |
| Ширина | 390 мм |
| Виробник | Rea |
| Глубина, мм | |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колір раковини | бежевый, имитация камня |
| Колекція | alice |
| Форма раковини | кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Од. вим | шт |
| Ширина раковини | від 30 см до 39 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | Глубина: 115 мм |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Донний клапан | ні |
| Артикул виробника | REA-U3501 |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Матова |
| Кількість чаш | 1 |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366029219 |
| Колір для пошуку | бежевий |
| Матеріал раковини | штучний камінь |
умивальник Rea Alice Moon 39x39 матовий, бежевий, імітація каменю (REA-U3501) відгуків
Be the first to write a review of this product!