унітаз-компакт Lavita Posejdon, сидіння дюропласт, білий (5900378325567)
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Колекція | Posejdon |
| Колір унітазу | білий |
| Од. вим | шт |
| Форма унітазу | овальні |
| Виробник | Lavita |
| Країна | Польща |
| Тип установки | підлогові |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | высота: 80см |
| Комплектація | компакт |
| Гарантія | 2 роки |
| Механізм сидіння | повільно падаюче |
| Артикул виробника | 5900378325567 |
| Сидіння | дюропласт, що повільно падає |
| Колір для пошуку | білий |
| Матеріал сидіння | дюропласт |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5900378325567 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип зливу | горизонтальний |
унітаз-компакт Lavita Posejdon, сидіння дюропласт, білий (5900378325567) відгуків
Be the first to write a review of this product!