унітаз Rea Carlo підвісний, чорний глянсовий + сидіння дюропласт soft-cloth (REA-C8405G) уцінка
| Ширина | 366 мм |
| Довжина | 487 мм |
| Виробник | Rea |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | вага 25 кг |
| Комплектація | чаша |
| Гарантія | 2 роки |
| Механізм сидіння | повільно падаюче |
| Артикул виробника | REA-C8405G |
| Сидіння | дюропласт, що повільно падає |
| Дод. Характеристики | без обідка |
| Матеріал сидіння | дюропласт |
| Колір для пошуку | чорний |
| Тип зливу | горизонтальний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колір унітазу | чорний |
| Колекція | Carlo |
| Форма унітазу | овальні |
| Од. вим | шт |
| Тип установки | підвісні |
| Значимість товару | Основний |
унітаз Rea Carlo підвісний, чорний глянсовий + сидіння дюропласт soft-cloth (REA-C8405G) уцінка відгуків
Be the first to write a review of this product!