ванна акрилова Rea Capri 170x75 + сифон + пробка click/clack (REA-W9801)
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Виробник | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Товщина акрилу | 3 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-W9801 |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | біла |
| Матеріал ванни | акрил |
| Тип товару | Сантехніка |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557396627 |
| Колекція | capri |
| Тип призначення ванни | ванна |
| Од. вим | шт |
| Тип установки ванни | пристінна |
| Популярні розміри | 170x75 |
| Країна | Польща |
| Форма ванни | овальні |
| додаткові відомості | у комплекті сифон + пробка click/clack |
Категорії: Capri
ванна акрилова Rea Capri 170x75 + сифон + пробка click/clack (REA-W9801) відгуків
Be the first to write a review of this product!