умивальник Rea Estera 46,2x44,4 окремостоячий, білий (REA-U0756)
| Отвір під змішувач | ні |
| Ширина | 462 мм |
| Виробник | Rea |
| Колір для пошуку | білий |
| Кількість чаш | 1 |
| Глубина, мм | 444 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Высота, мм | 814 |
| Колекція | Estera |
| Колір раковини | білий |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557318711 |
| Од. вим | шт |
| Форма раковини | кругла |
| Країна | Польща |
| Ширина раковини | від 40 см до 49 см |
| додаткові відомості | без отвору для змішувача з переливом вага 35 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-U0756 |
| Спосіб монтажу | підлоговий |
умивальник Rea Estera 46,2x44,4 окремостоячий, білий (REA-U0756) відгуків
Be the first to write a review of this product!