душова кабіна Rea Concept Black 90x90 скло прозоре (REA-K5478)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| додаткові відомості | Висота планки порога: 42 мм Товщина профілю: 23 мм Регулювання за профілями: 5 мм Ширина профілю: 27 мм |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Форма кабіни | квадратні |
| Артикул виробника | REA-K5478 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557366972 |
| Колекція | Concept Black |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | чорний |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 5 мм |
Категорії: Concept Black
душова кабіна Rea Concept Black 90x90 скло прозоре (REA-K5478) відгуків
Be the first to write a review of this product!