панель до піддона Radaway Paros C 90x90 жовтий граніт (MOC9090-45-1)
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | MOC9090-45-1 |
| Колекція | paros |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Radaway |
| Країна | Польща |
| Колір для пошуку | бежевий |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Значимість товару | другорядний |
| Аксесуари до піддону | панель |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Висота піддону | 9,5 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738010854 |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Paros
панель до піддона Radaway Paros C 90x90 жовтий граніт (MOC9090-45-1) відгуків
Be the first to write a review of this product!