піддон Radaway Paros C 90x90 сірий граніт (MBC9090-47-1)
| Тип товару | Сантехніка |
| Артикул виробника | MBC9090-47-1 |
| Колекція | paros |
| Ширина | 900 мм |
| Од. вим | шт |
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Radaway |
| Країна | Польща |
| Колір для пошуку | сірий |
| Глибина піддону | дрібний |
| Значимість товару | Основний |
| Аксесуари до піддону | ніжки |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902738010533 |
| Форма піддону | квадратний |
| Висота піддону | 3 см |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Гарантія | 2 роки |
Категорії: Paros
піддон Radaway Paros C 90x90 сірий граніт (MBC9090-47-1) відгуків
Be the first to write a review of this product!