умивальник Rea Denis 61,5x35 black edge (REA-U6513)
| Ширина | 26 мм |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Виробник | Rea |
| Отвір під змішувач | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колір раковини | black/white |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557375189 |
| Колекція | Denis |
| Форма раковини | прямокутна |
| Од. вим | шт |
| Ширина раковини | від 60 см до 69 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | Діаметр зливного отвору: 45 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-U6513 |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Поверхня | Глянцева |
| Кількість чаш | 1 |
| Колір для пошуку | білий |
| Матеріал раковини | кераміка |
умивальник Rea Denis 61,5x35 black edge (REA-U6513) відгуків
Be the first to write a review of this product!